Lajme

Tentoi të vidhte në supermarket dhe sulmoi punonjësen, arrestohet shqiptarja në Itali

Një 47-vjeçare shqiptare është arrestuar nga policia italiane.

Ajo fillimisht u zbulua duke vjedhur dhe më pas tentti të arratisej duke sulmuar punonjësen e supermarketit dhe duke e rrëzuar në tokë.

Policia në stacionin Ponte San Giovanni e arrestoi 47-vjeçaren, e cila ishte e papunë, me akuzën e vjedhjes.

Gruaja kishte hyrë në supermarket me një karrocë që përmbante çanta të një marke të njohur veshjesh dhe kishte me vete një pllakë magnetike që përdoret për të hequr pajisjen kundër vjedhjeve në dyqane.

Tentoi të vidhte në supermarket dhe sulmoi punonjësen, arrestohet

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close