Lajme

Tentoi t’i vidhte para një 34 vjeçareje, ndalohet grabitësi në Sarandë (EMRI)

Një 44-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Sarandë, pasi ky i fundit nën kërcënimin e thikës ka tentuar t’i vjedh para 34-vjeçares.

Policia bëri të mundur identifikimin, kapjen dhe arrestimin e autorit të dyshuar, shtetasit Jorgo Kumaraku, 44 vjeç, banues në Livadhja, pasi ka tentuar që t’i vjedh para shtetases A. N.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për veprën penale “Vjedhje me dhunë”, mbetur në tentativë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: