Lajme

Tentoi vjedhjen e një dyqani celularësh në qendër të Sarandës/ Hajduti përballet me rezistencën e pronarit dhe… (DETAJE)

Një tentativë vjedhjeje ka ndodhur sot në mbrëmje në qendër të qytetit të Sarandës. Ngjarja është regjistruar rreth orës 20:10 te një dyqan celularësh që ndodhet në afërsi të 15-katëshit.

Një person ende i paidentifikuar, me thikë në dorë, i është afruar dyqanit por nuk e pati të lehtë se u përball me rezistencën e pronarit të dyqanit, i cili është përleshur me të ndërsa është njoftuar policia. I ndodhur përballë rezistencës së pronarit hajduti është larguar me vrap. Policia menjëherë është vënë në ndjekje të autorit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: