fbpx
Lajme

Tërmet me magnitudë 4.1 rihter në Tiranë dhe Durrës

Një  tërmet është ndjerë në Tiranë dhe Durrës në orën 00:14.

Sipas IGJEUM, ky tërmet ka patur magnitudë 4.1 rihter me epiqendër në Lagunën e Patokut dhe me thellësi 25 KM.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button