Lajme

Tërmet në Mal të Zi, lëkundet veriu i Shqipërisë

Një tërmet 3.7 ballësh ka rënë mesditën e sotme në zonën e Malit të Zi, pranë Podgoricës.

Lëkundjet janë ndjerë deri në veri të Shqipërisë, në zonën e Shkodrës dhe Malësisë së Madhe.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close