Lajme

Tërmet në Mirditë, lëkundjet ndihen edhe në Tiranë

Një tërmet është regjistruar paraditen e sotme në Mirditë.

Nga të dhënat e IGJEUM, termeti me magnitudë 3.7, e ka pasur epiqendrën në Fan të Mirditës.

Mësohet se lëkundjet janë ndjerë edhe në Tiranë, dhe disa qytete të tjera të vendit.

Tërmet në Mirditë, lëkundjet ndihen edhe në Tiranë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close