Lajme

Tërmet! Reagimi i këtyre të rinjve në Durrës po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

51 viktima shkaktoi tërmeti me magnitudë 6.4 i shkallës Rihter në Durrës, Thumanë dhe Lezhë. Lëkundjet e forta sizmike kanë ngjallur panik tek shqiptarët. Një ndër pasojat më të rënda që la tërmeti i 26 nëntorit është edhe trauma psikologjike.Kjo u vërtetua edhe nga tërmeti i së martës, ku Durrësi dhe Tirana u tronditën nga një tjetër lëkundje. Në morinë e shumë videove qarkullon në rrjet edhe kjo. Reagimi i këtyre të rinjve në Durrës po bën xhiron e rrjetit, sapo ndjejnë lëkundjet e tërmetit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: