Lajme

Tërmeti i fortë trondit Greqinë, nuk gjen qetësi zona e Larisas

Një tërmet me magnitudë 4.7 të shkallës rihter ka rënë para pak çastesh në afërsi të qytetit të Larisas në Greqi. Tërmeti ka patur një thellësi prej 10 km duke shkaktuar panik dhe frikë te banorët e zonës. Paraprakisht nuk raportohet për lëndime në njerëz apo dëme material. Vijon…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close