Lajme

Tërmeti live në televizion, gazetaret ngrijnë nga frika, publiku ia mbath (VIDEO)

Lëkundjet e tërmetit të orës 21:15 minuta janë ndjerë edhe në studion e lajmeve në Ora News dhe në emisionin “Tempora”

Siç shihni edhe videon e mëposhtme, spikerja e lajmeve në momentin e tërmetit është frikësuar, por ka vazhduar duke prezantuar lajmet. E njëjta situata ndodhi edhe në studion e emisionit “Tempora”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: