Lajme

Tërmeti në Shqipëri, dalin të dhënat e para

Një tjetër tërmet ka goditur Shqipërinë ditën e sotme.

Sipas të dhënave të para, rreth orës 16:55, pranë Kepit të Rodonit është regjistruar lëkundje me magnitudë 3.2.

Thellësia e goditjes ka qenë 2 kilometra dhe është ndjerë në Durrës e në Tiranë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close