Lajme

Theth, Ka ndodhur

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Theth të Shkodrës. Policia njofton se Gëzim Ndrezaj 47 vjeç, është p lagosur në këmbë dhe po dërgohet në spitalin e Shkodrës për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Uniformat blu po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin dhe kapjen e autorit.

Njoftimi i policisë , Në fshatin Theth, në rrethana ende të paqarta është pl agosur me a rmë zj arri në këmbë shtetasi G.T, i cili po transportohet për në spitalin rajonal Shkodër për ndihmë mjeksore.

Në drejtim të vendit të ngjarjes janë nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.BW

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: