fbpx
Lajme

Theth/ Kamioni bie në kontakt me telat e korentit, ndërron jetë shoferi (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të premte, ku një i ri ka gjetur vdekjen teksa ishte në momente pune.

Mësohet se i riu, identiteti i së cilit nuk dihet ende, ka humbur jetën pasi ra në kontakt me rrymën eklektike. Bëhet e ditur se ai i ishte duke shkarkuar tulla, por telat e korentit siç dhe mund të shihet në fotot e siguruara nga gazetari Ergys Kavaja, kanë prekur një pjesë të kamionit, duke i marrë jetën shoferit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button