Lajme

Thumanë-Fushë Krujë, Makina përplaset me trafik-ndarësen, plagoset shoferi

Një makinë është aksidentuar rëndë në aksin Thumanë-Fushë Krujë. Nga ky aksident ka mbetur i p lagosur shoferi i makinës, nga Kosova.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se makina ka devijuar nga rruga dhe për pasojë është përplasur me trafik ndarësen.  Ndërkohë shoferi i plagosur është dërguar me urgjencë në spital.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: