Lajme

TikTok-u çmend fëmijët, vajza e vogël prek pjesët intime në video

Në rrjetet sociale në të shumtën e rasteve, po reklamohet në masë banaliteti dhe video që nuk përçojnë mesazhe të rëndësishme, por vetëm skena +18 që tregojnë se si rinia shqiptare po ushqehet me sjellje jo të hijshme.

Së fundmi, një qytetar i shqetësuar për brezin që po rritet, ka dërguar në redaksi një video që i ka dalë para në Tik Tok. Në pamje shihet një vajzë, e mitur, 10-vjeçare e cila me veprimet që bën të duket sikur është një vajzë e filmave për të rritur.

E mitura, në vend që të kapë me dorë një libër të zhvillojë trurin, apo të dalë të luaje me shoqërinë e saj, lojëra si hedhja me litar, kukafshehti, ngriva-shkriva, vajza si duket kënaqet në moshën e bukur të jetës së saj me një telefon, duke bërë video për TikTok dhe duke e postuar.

Ajo që është më e dhimbshme kur sheh se çfarë brezi po rritet në Shqipëri, është ‘pjeshkërimi’ i të miturës në video e cila kafshon buzën, nxjerrë llapën, prek pjesët intime, me pak fjalë lëvizje shumë erotike duke marrë parasysh se sa e vogël është vajza.NOA

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close