Lajme

Tiranë, Ka ndodhur, detaje

Dy të rinj nga Tirana janë a rrestuar nga Policia, për një rast të kryerjes së m arrëdhënieve s eksuale me d hunë, ndaj një vajzë. Në p ranga kanë rënë Elson Bathorja dhe Genti Dinaj.

Sipas Policisë, 26 vjeçari Elson Bathorja dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një vajzë 25 vjeçare, ndërkohë, shtetasi Genti Dinaj që ka qenë dhe shok i vajzës së përd hunuar, i ka kërkuar para Bathores që të mos e d enonconte.

“Po nga specialistët për H etimin e K rimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë ndalimi i shtetasve: E. B., 26 vjeç dhe G. D., 37 vjeç. Ndalimi i këtyre shtetasve u bë pasi shtetasi E. B. dyshohet se ka kryer marrëdhënie s eksuale me d hunë me një 25-vjeçare, ndërsa shtetasi G. D. (shok me 25-vjeçaren) i ka kërkuar një shumë parash shtetasit E. B., që 25-vjeçarja të mos kallëzonte ngjarjen”, njofton Policia.  Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: