fbpx
Lajme

Tirana nesër pa drita, ja zonat ku do të stakohet energjia elektrike

Ditën e nesërme, disa zona në kryeqytet do të kenë mungesë të energjisë elektrike për disa orë. Sipas OSHEE, energjia elektrike do të stakohet për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave më Tiranë.

Pa drita do të mbesin pjesërisht zona Kodër Bërxullë afër Urës së Limuthit, ku rryma do të shkëputet nga ora 09:00 deri në orën 14:00 dhe pjesërisht rrugët “Njazi Meka”, “Vath Koreshi” dhe “Mihal Grameno”, nga ora 09:00 deri në orën 15:00.

Njoftimi i plotë i OSHEE: “Njoftim për abonentët #Tiranë. Stakim, data 16 Janar. Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet, në datën 16 Janar do të stakohet energjia në këto zona…

09:00-14:00 Pjesërisht Kodër Bërxullë pjesërisht.

09:00-15:00 Pjesërisht rruga “Njazi Meka”, rruga “Vath Koreshi”, rruga “Mihal Grameno”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button