Lajme

Tiranë, 22-vjeçari bie aksidentalisht nga kati i tretë i pallatit, i riu është dëmtuar dhe ndodhet në spital

Ditën e sotme një 22 vjeçar dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga kati i tretë i një pallati.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Muhamet Deliu”, për pasojë i riu është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 13.07.2023, në rrugën “Muhamet Deliu”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga kati i 3-të i pallatit shtetasi F. D., 22 vjeç.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close