fbpx
Lajme

Tiranë, drejtuesi i kamionit gjendet i pajetë në Doganën e Vorës, dyshimet e para

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Siç bën me dije policia, rreth orës 18:20, në Doganën e Vorës, është gjetur pa shenja jete një shtetas ende i paidentifikuar, rreth moshës 45-vjeç, brenda mjetit tip kamion që drejtohej prej tij.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja d hune, ku dyshohet se humbja e jetës ka ardhur si pasojë e një a taku k ardiak. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button