Lajme

Tiranë-Durrës, Aksident masiv, 6 makina përplasen njëra pas tjetrës

Një aksident masiv ka ndodhur këtë të martë në autostradën Tiranë- Durrës. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se në këtë aksident janë përfshirë gjashtë automjete.

Nga fotot shikohen makinat e përplasura njëra me tjetrën dhe kaosi që kanë shkaktuar në autostradë. Ndër të tjera fatmirësisht mësohet se nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar, vetëm dëme materiale.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: