fbpx
Lajme

Tiranë-Durrës, përplasen 3 makina

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në Durrës. Tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën ndërkohë që burimet bëjnë me dije se ka të lënduar. “Më datë 01.06.2020, rreth orës 22:24, në aksin rrugor Plepa-Shkozet,  janë përfshirë në një  aksident rrugor 3 mjete, e për pasojë  ka mbetur i lënduar vetëm një shtetas i cili është dërguar në spital,  jashtë rrezikut për jetën.” – njofton policia,

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur unaza lidhëse e Shkozetit. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit ndërkohë që policia dhe ambulanca janë nisur për në vendngjarje. (Foto ilustruese)

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button