Lajme

Tiranë, dy adoleshentët qëllojnë me thikë 16-vjeçarin pas sherrit në lokal

Një sherr mes adoleshentëve ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku dy të m itur kanë g oditur me t hikë bashkëmoshatarin e tyre, shtetasin G.R, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur tek  zona e njohur si ish-Nisheraku, brenda në një lokal, ndërsa autorët e ngjarjes janë dy shtetasit e m itur të moshës 16 vjec, me iniciale E.Zh dhe A.A.

Tiranë/Informacion paraprak, Më datë 13.09.2021, rreth orës 15:50, te ish-Nisheraku, dyshohet se në një lokal, gjatë një k onflikti të çastit, dy shtetas të mitur 16-vjeçar me iniciale E. Zh dhe A. A., kanë goditur me mjet prerëse (thikë), bashkëmoshatarin e tyre, shtetasin G. R., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Shërbimet e Policisë po punojnë për shoqërimin e autorëve të dyshuar, ndërkohë grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: