Lajme

Tiranë, dy të plagosur tek ish-parku, “blindohet” kryeqyteti

Një person ka mbetur i p lagosur pasditen e sotme në Tiranë. Raportohet se personi në fjalë ka marrë një p lumb në këmbë.Ngjarja e rëndë ka ndodhur tek zona e “Ish-Parkut të Autobuzëve”.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se p lumbat kanë kapur edhe një person të dytë.

Nga të shtënat dyshohet të kanë mbetur të p lagosur dy persona me inicialet A.N dhe Zh. V., të dy 25 vjeç. Shërbimet e policisë kanë shkuar në vendin e ngjarje ku po punojnë për kapjen e autorit. Mbrëmjen e djeshme një tjetër p lagosje me a rmë ndodhi në Tiranë në zonën e “Komunës së Parisit” .

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: