fbpx
Lajme

Tiranë, gjendet i pajetë në banesën e tij 60-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një 60-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në rrugën “Siri Kodra”. “Më datë 24.11.2020, rreth orës 18:30, në rrugën “Siri Kodra”, në një magazinë (e kthyer në banesë), është gjetur pa shenja jete shtetasi A.P., rreth​ 60 vjeç. Nga kqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune apo dëmtime të tjera fizike.” – njofton policia.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button