Lajme

Tiranë, hidhet nga kati i pestë i pallatit, ndërron jetë 52-vjeçari te “Brryli”

Një 52-vjeçar është hedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte në zonën e Brrylit në Tiranë, dhe për pasojë ka humbur jetën.

Policia njofton se në datë 16.05.2023, te Brryli, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i një pallati, shtetasi G. C., 52 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close