Lajme

Tiranë, Ka ndodhur

Një ngjarje t ragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Një burrë dhe një grua, jo bashkëshortë janë protagonistë të një sherri që përfundoi me v dekjen e të dyve.

Policia ka dhënë informacion zyrtar për ngjarjen e rëndë në rrugën “Pjetër Budi” në Tiranë. Si burri dhe gruaja të përfshirë kanë ndërruar jetë. Mësohet se 26-vjeçari Kliton Pira ka q ëlluar me t hikë të huajën 31-vjeçe Jawsackie Jaboah dhe më pas është h edhur nga lartësia e katit të 8-të.

NJOFTIMI NGA POLICIA Tiranë/Informacion paraprak, Rreth orës 18:00, në bulevardin “Gjergj Fishta” në një banesë me qira ditore, gjatë një k onfliktit të çastit, shtetasi me iniciale K. P., 26 vjeç, dyshohet se ka g oditur me t hikë një shtetase të huaj me iniciale J. J, 31 vjeçe, dhe më pas është hedhur nga lartësia dhe për pasojë ka ndërruar jetë. 31-vjeçarja u dërgua menjeherë në spital, por si pasojë e p lagëve të marra ka ndërruar jetë në spital. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: