Lajme

Tiranë, Pamjet e para nga atentati, shënohen 2 të vdekur (VIDEO)

“BalkanWeb” ka siguruar pamjet e para nga atentati në zonën e Astirit në Tiranë, ku pak minuta më parë, janë derdhur breshëri a rmësh ndaj një makine tip “Audi” të bardhë, ku mbetën të v dekur drejtuesi dhe pasagjeri.

Në video shihen autoambulanca të shumta në zonë. Po ashtu, mësohet se s ulmi me a rmë ka qenë a gresiv dhe besohet se janë lëshuar drejt makinës dhjetëra p lumba. Nuk dihet ende identiteti i personave që i është bërë atentat dhe as shkaqet, ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe ka krijuar perimetrin e nevojshëm për të kryer hetimet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: