Lajme

Tiranë, Ka ndodhur sot

Mbas rastit të Shkodrës një 30-vjeçar është v etë varur në banesën e tij. Nga veprimet e kryera nga Policia e Tiranës, por edhe deklarimet e familjarëve, i riu prej kohësh kurohej nga d epresioni. Megjithatë, Policia po kryen të gjitha veprimet e nevojshme për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

“Më datë 18.05.2021, rreth orës 00:15, në rrugën “Joklin Persi”, Astir, në banesë, është v etëv arur shtetasi B. A., 30 vjeç. Nga veprimet e kryera dhe deklarimet e familjarëve rezulton se ky shtetas prej kohësh kurohej nga d epresioni”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: