Lajme

Tiranë, Ka ndodhur

Policia ka dhënë I nformacion zyrtar lidhur me v rasjen e 66-vjeçarit këtë mëngjes në Tiranë. Përmes një njoftimi bëhet me dije se vi ktima është gjetur i s htrirë në tokë, i p lagosur me a rmë z jarri në r rethana ende të paqarta. Ai është transportuar menjëherë në spital për ndihmë mjeksore ku dhe ka h umbur jetën si pasojë e p lagëve të marra. Ndërkohë janë ngritur pika kontrolli në të gjitha akset rrugore  për zbardhjen e ngjarjes.

“Me datë 25.02.2021, rreth orës 09:00, në trotuar në afërsi të Piramadës është konstatuar nga sherbimet e Policisë shtetasi B. S., 66 vjeç,  i shtrirë në tokë, dyshohet i p lagosur me a rmë z jarri në rrethana ende të paqarta, i cili është transportuar menjëherë në spital për ndihmë mjeksore ku dhe ka h umbur jetën si pasojë e p lagëve të marra.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie, të cilat kanë rrethuar zonën, me qëllim k apjen e autorit. Janë ngritur pika kontrolli në të gjitha akset rrugore dhe vijon puna nga grupi h etimor, për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./Opinion.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: