Lajme

Tiranë, Klientja fut duart në çantën e parukieres dhe i merr të gjitha lekët (Video)

Një grabitje ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet, ku një qendër kozmetike është vjedhur. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e ‘Barrikadave’, ku një zonjë është futur brenda ambienteve të një parukerie për tu krehur, por teksa nuk ka parë asnjë person brenda, klientja ka hapur çantën dhe ka grabitur një sasi lekësh. Mësohet se shuma e grabitur është rreth 100 mijë lekë të vjetra, dhe sakaq video është dërguar në polici dhe me të po merren ekspertët e kriminalistikës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close