fbpx
Lajme

Tiranë, makina merr flakë në ecje e sipër te rruga e Durrësit

Një mjet ka marrë flakë në ecje e sipër në rrugën e Durrësit, në kryeqytet. Fatmirësisht nuk ka të lënduar në persona, por vetëm dëme materiale. “Më datë 01.08.2020, rreth orës 16:25, në rrugën e “Durrësit”, si pasojë e një defekti teknik në pjesën e motorit, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues K.SH., ku ka vetëm dëme materiale.” – njofton policia.   Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. (foto ilustruese)

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button