Lajme

Tiranë\ Makina merr flakë në ecje pranë Kopështit Botanik, dyshimet e para

Një makinë është përfshirë nga flakët  rreth orës 17:00 pranë Kopështit Botanik Tirane. Sipas policisë, makina ka qenë në lëvizje ndërsa d yshohet se ngjarja ka ndodhur si pasojë e një difekti teknik. Fatmirësht, shoferi shtetasi D.D ka shpëtuar pa l ëndime dhe mjeti ka pësuar vetëm dëme materiale.

Tiranë/ Informacione paraprake Rreth orës 17:00, pranë Kopështit Botanik,dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në lëvizje mjeti në pronësi të shtetasi D.D, ku ka vetëm dëme materiale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: