Lajme

Tiranë, Makina përplas këmbësorin 19-vjeçar

Një aksident ka ndodhur rreth 45-minuta më parë në Tiranë. Një 19-vjeçar ka mbetur i plagosur.

“Rreth orës 20:30, në rrugën “Besëlidhja” në Kamzë, mjeti me drejtues F. P ka aksidentuar këmbësorin shtetasin P. P., 19 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.” – thuhet në deklaratën shterpë të policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: