Lajme

Tiranë/ Makina shkrumbohet gjatë natës, nisin hetimet

Foto ilustruese

Një automjet është djegur gjatë natës në Sauk të Vjetër, në Tiranë. Mësohet se mjeti në pronësi të Sh.D., 69 vjeç ka qenë i parkuar në rrugën ”Sulo Klosi”, ndërsa ngjarja paraprakisht dyshohet të jetë e qëllimshme.

Zyrtatisht nga Policia nuk ka të dhëna për shkakun dhe rrethanat e ngjarjes, aktualisht po punohet nga grupi hetimor për të përcaktuar shkakun e rënies së zjarrit. Ndërkohë, materialet i kaluan Prokurorisë së rrethit Gjyqësor Tiranë për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: