Lajme

Tiranë, Motori përplaset me kamionin, plagoset një 23-vjeçar

Policia e Tiranës ka njoftuar se pasditen e sotme ka ndodhur një aksident në Unazën e Re, pranë Liqenit të thatë, por fatmirësisht nuk ka pasoja në njerëz. Blutë bëjnë me dije se një motor është përplasur me një kamion dhe për pasojë shoferi i motorit është p lagosur, por jashtë rrezikut për jetën.

“Tiranë/Informacion paraprak Në Unazë të Re, pranë Liqenit të thatë, mjeti motorr me drejtues shtetasin L. Dh., 23 vjeç ka goditur nga pas mjetin kamion me drejtues M. Ll. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motorrit shtetasi L. Dh, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi h etimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: