Lajme

Tiranë, Ndalohet 43-vjeçari

Policia e Tiranës ka arrestuar një 43-vjeçar, pasi akuzohet se ka d hunuar motrën e tij. Sipas policisë, kjo e fundit ka qenë e pajisur me urdhër- mbrojtje.

“Nga specialistët për H etimin e K rimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Sh. D., 43 vjeç, pasi në kundërshtim me vendimin e Gjykatës, ka ushtruar d hunë f izike dhe p sikologjike ndaj motrës së tij, e cila ka qenë e pajisur me urdhër-mbrojtje”, njofton policia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: