Lajme

Tiranë, ndërron jetë në lokal 70-vjeçari, ja çfarë thotë policia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije, se ka ndërruar jetë në një lokal në zonën e Freskut, 70-vjeçari E. M. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak. Grupi hetimor ndërkohë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë: Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 14.01.2022, te Fresku, në një lokal, ka ndërruar jetë shtetasi F. M., 70 vjeç. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close