Lajme

Tiranë, përfshihet nga zjarri apartamenti në katin e gjashtë

Një apartament në katin e gjashtë të një pallati në kryeqytet është përfshirë nga zjarri mëngjesin e  sotëm. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:53 në rrugën “Teodor Keko”. Si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale. Sherbimet e Policisë bënë evakumin e menjëhershëm të banorëve të pallatit.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit. Vijon puna nga Grupi Hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: