Lajme

Tiranë, përplasen 5 makina, plagoset 28-vjeçarja

Një aksident masiv ka ndodhur këtë pasdite tek mbikalimi i Saukut, në Tiranë, ku janë përfshirë në përplasje 5 makina. Si pasojë e aksidentit është plagosur njëra prej drejtuesve të mjeteve, shtetësja, I.D, rreth 28 vjeç, e cila ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Tiranë/Informacion paraprak Tek mbikalimi i Saukut, janë përfshirë në përplasje 5 mjete. Si pasojë është dëmtuar njëra prej drejtuesve të mjeteve shtetasja I. D., rreth 28 vjeçe, e cila u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Grupi h etimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. Foto ilustruese

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close