Lajme

Tiranë, raportohet për 1 të vdekur e 3 të plagosur

Të shtëna me armë zjarri në zonën e Don Boskos në Tiranë Paraprakisht raportohet për 1 të vdekur dhe 3 të plagosur. Lajmi është konfirmuar për “BalkanWeb” nga gazetarja Doriana Bezat, e cila thotë se ngjarja e rëndë ka ndodhur brenda një lokali. Deri më tani nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje, ndërsa detaje të tjera pritet të dalin në minutat në vijim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: