Lajme

Tiranë, Sherr mes tre grave në një qendër estetike

Një trajtim në një qendër estetike, që do të duhej të shërbente si disa minuta qetësie, nuk ka rezultuar i tillë për tre gra në Tiranë.

I.Gj., 39 vjeçe dhe A.D., 35 dhe L. Rr., 33 vjeçe janë përfshirë në një k onflikt me njëra-tjetrën në një qendër estetike në bulevardin ‘Bajram Curri’.

Policia bën me dije se 39-vjeçarja, së bashku me 35-vjeçaren, janë shpallur në kërkim pasi kanë g oditur me sende të forta shtetasen L. Rr.. Kjo e fundit ka marrë plagë të lehta si pasojë e g oditjeve. Nuk dihen ende motivet e sherrit mes tyre, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: