Lajme

Tiranë, Shkrumbohet lokali te “Myslym Shyri”

Një lokal është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme rreth orës 23:25 në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë. Policia njofton se nga zjarri në lokal ka vetëm dëme materiale.

Zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje dhe po punon për fikjen e zjarrit. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: