Lajme

Tiranë, shoferja merr para motorin në rrugën e Rinasit, një i plagosur rëndë

Një aksident ka ndodhur rreth orës 12:00, në rrugën e “Rinasit” mjeti me drejtuese shtetasen D. K., ka përplasur motomjetin me drejtues shtetasin Gj. Sh.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: