Lajme

Tiranë, shoferja plas 60-vjeçaren tek sheshi “Shtraus”

Aksidenti ka ndodhur paraditen e sotme pranë sheshit “Shtraus”, ku një mjet ka përplasur një 60-vjeçare me iniciale V.R. Aktualisht ajo ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa ende nuk dihet detaje lidhur me gjendjen e saj shëndetësore. Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. Ndërkohë, shoferja e cila është tronditur nga ngjarja duke shpërthyer në të qara, është shoqëruar në polici.

Njoftimi i policisë: Tiranë/Informacion paraprak Më datë 10.07.2020, rreth orës 09:07, tek sheshi “Shtraus”, në rrugën “Xhanfize Keko”, mjeti me drejtuese shtetasen H.Ç., ka aksidentuar kembesoren shtetasen V.R., 60 vjeçe, e cila u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: