Lajme

Tiranë, Shpërthen bombula e gazit në një banesë

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 13.06.2021, rreth orës 18:10, në rrugën ”Niko Avrami”, si pasojë e lënies së bombulës së gazit ndezur ka rënë zjarr në banesën private të shtetasit E. K., ku ka dëme të vogla materiale. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close