Lajme

Tiranë/ Shpërthen në flakë makina në ecje/ Dyshimet e para

Foto ilustruese

Një automjet tip Mercedez-Benz ka shpërthyer në flakë në ecje paraditen e sotme në Tiranë në zonën e Saukut. Dyshohet se shkak është bërë një defekt teknik. Fatmirësisht nuk raportohet për të dëmtuar në njerëz, por vetëm dëme materiale. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close