Lajme

E rëndë/ Shtyu nusen e djalit drejt vetëvrasjes, arrestohet vjehrra në Tiranë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë ku protagoniste janë nusja dhe vjehërra. Burime zyrtare i thanë Report Tv se vjehrra ka us htruar d hunë psikologjike të vazhduesme ndaj nuses së djalit të saj. Një situatë e tillë ka agravuar deri sa ka bërë që e reja të tentojë v etëv rasjen. Bëhet fjalë për vjehrrën e identifikuar me inicialet M. K.,.  e cila është a rrestuar.

“Specialistët për H etimin e K rimit në Komisariatin e Policisë Nr.6 bënë a rrestimin në flagrancë të shtetases M. K.,pasi ka ushtruar d hunë psikologjike ndaj nuses së djalit, e cila si pasojë e d hunës psikologjike ka tentuar të d ëmtojë veten e saj”, njofton policia.

Ndërkohë, një rast tjetër të d hunës në familje është regjistuar në Tiranë, kësaj herë burri ka d hunuar gruan e tij, e për pasojë është ar restuar.

“Nga specialistët për Hetimin e K rimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit F. H., 43 vjeç, pasi ka ushtruar d hunë fizike dhe p sikologjike ndaj bashkëshortes së tij”, thuhet në njoftim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: