Lajme

Tiranë/ Të shtëna te “Fusha e Aviacionit”

Të shtëna me a rmë z jarri janë regjistruar  mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Policia bën me dije se rreth orës 21:35, në vendin e quajtur “Fusha e Aviacionit”, një person që qarkullonte me automjet ka qëlluar në ajër me pistoletë manovër. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.  Në cilësinë e provës materiale është sekuestruar një gëzhojë pistolete manovër.

Tiranë/ Informacion paraprak Me datë 27.11.2021, rreth orës 21:35, në vendin e quajtur “Fusha e Aviacionit”, një person që qarkullonte me automjet ka qëlluar në ajër me pistoletë manovër.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.  Në cilësinë e provës materiale është sekuestruar një gëzhojë pistolete manovër. Shërbimet e Policisë falë veprimeve të shpejta dhe informacioneve të marra në rrugë operative kanë bërë të mundur identifikimin e personit të dyshuar dhe vijon puna për kapjen e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: