Lajme

Tiranë: Zhduken dy motra minorene

Dy motra të mitura rezultojnë të zhdukura që prej pasdites së djeshme në Tiranë, ndërsa familja nuk ka asnjë informacion për vendndodhjen e tyre.

Familja ka bërë denoncim në komisariatin e policisë për zhdukjen e vajzave 13-vjeçare.

Policia ka shpallur në kërkim dy vajzat e zhdukura dhe po punon për gjetjen e tyre.

“Kemi bërë kontrolle në shumë ambiente në Tiranë dhe po punojmë për gjetjen e vajzave”- shprehet policia, por pa dhenë njoftim zyrtar për zhdukjen e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close