Lajme

Tiranë, Zjarr në Katundin e Ri, flakët pranë banesave dhe bizneseve

Një zjarr ka rënë pasditen e sotme në zonën e Katundit të Ri në Tiranë. Zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes, teksa flakët rrezikojnë banesa dhe biznese që ndodhen pranë. Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: