Lajme

Tiranë,Ka ndodhur

Janë shënuar në Tiranë  dy p lagosje.Policia njofton se në zonën e ish-Stacionit të Trenit, në afërsi të një lokali, persona ende të paidentifikuar pas një k onflikti të çastit për motive të d obëta, kanë g oditur me t hikë shtetasin E. K., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë pak minuta më vonë në bulevardin “Migjeni”, persona ende të paidentifikuar kanë g oditur me grushta shtetasin B. K., dhe më pas janë larguar me shpejtësi. Grupet h etimore ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarje si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Njoftimi i plotë i Policisë: Tiranë/Informacione paraprake , Rreth orës 18:50, tek Ish Stacioni i Trenit, në afërsi të një lokali, persona ende të paidentifikuar pas një k onflikti të çastit për motive të dobëta, kanë g oditur me mjet prerës (t hikë) shtetasin E. K., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Rreth orës 19:15, në bulevardin “Migjeni”, persona ende të paidentifikuar kanë g oditur me grushta shtetasin B. K., dhe më pas janë larguar me shpejtësi. Grupi h etimor ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarje si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: